Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 29.01.2018 11:39

Білокоровицька сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту Детального плану території для будівництва корпусу початкових класів Новобілокоровицької ЗОШ №3 I-III ступенів смт. Нові Білокововичі, Олевського району, Житомирської області.

1. Мета заходу – врахування громадьських інтересів жителів громади.
  2. Площа проектування – 2, 0204 га
  3. Замовник – Білокоровицька сільська рада, розробник – ТОВ “Юридично – будівельна компанія ”Комплекс”.
  4. Підстава для розроблення: рішення Білокоровицької сільської ради від 8.12.2017 року №255.
  5. Інформація, графічні матеріали розміщенні на сайті Білокоровицької громади – для перегляду натисніть тут
  6. Місце для ознайомлення – відділ земельних відносин, комунального господарства, благоустрою, будівництва та архітектури Білокоровицької сільської ради.

с.Білокоровичі, вул.. Т.Шевченка 69а тел.. 096 116-77-98. Термін подання пропозицій - 1 місяць з дня виходу даного оголошення.