Білокоровицька громада
Олевський район, Житомирська область

Реалізовано черговий проект

Закінчилися роботи по капітальному ремонту теплової мережі і системи опалення Новобілокоровицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №3. Було виконано підземне і надземне безканальне прокладання теплових мереж по існуючих опорах із теплоізольованих металевих труб з пінополіуретаном в оцинкованій і поліетиленовій оболонці, установлення опалювальних сталевих радіаторів.

Проект «Капітальний ремонт теплової мережі Новобілокоровицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 по вул.Довженка, 2 смт.Нові Білокоровичі Олевського району Житомирської області» було реалізовано за кошти державної субвенції в сумі 162,702 тис. грн.

Проект «Капітальний ремонт системи опалення Новобілокоровицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 по вул.Довженка, 2 смт.Нові Білокоровичі Олевського району Житомирської області» реалізований: 1200,0 тис. грн. – субвенція на соціально-економічний розвиток, 213,0 тис. грн. – місцевий бюджет.

Дані проекти актуальні та необхідні для соціально-економічного розвитку громади, так як дасть можливість зменшити витрати місцевого бюджету на опалення приміщення. Втілення в життя запланованих заходів, дасть можливість гарантувати належні умови для навчання та виховання дітей.« повернутися до списку новин