Олевський район, Житомирська область

В садочку «Ромашка» буде новий дах

Тривають роботи по капітальному ремонту даху ДНЗ «Ромашка» в селі Білокоровичі. Роботи проводить ТОВ «Ромстрой».

Проект «Капітальний ремонт даху ДНЗ «Ромашка» №14 по вул.Гагаріна,13а с.Білокоровичі Олевського району Житомирської області» реалізується за частину коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році  – 368,415 тис. грн., а також співфінансування з місцевого бюджету – 99,0 тис.грн.

Єдиною метою цього проекту  є забезпечення добробуту жителів громади та їх дітей. Не менш важливою метою є  авторитет громади, яка однією з перших була створена керуючись принципами децентралізації. Адже реформи – це завжди щось нове  та іноді не завжди зрозуміле для пересічного громадянина . І тільки турбота про жителів громади, а тим паче про дітей, буде яскравим доказом того, що дії органів місцевого самоврядування та держави будуть завжди спрямовані на підтримку та турботу про людей.