від 21.12.2018 року ХХІ сесія - VIІ скликання

Про встановлення вартості одного діто/дня харчування в  дошкільних навчальних закладах№1,№2 Білокоровицької сільської ради на 2019  рік.

Про внесення змін до рішення ХІV сесії VII скликання від 05.06.2018 року № 404  «Про встановлення ставок податку  та пільг зі сплати податків на території Білокоровицької сільської ради на 2019 рік».

Про внесення змін до складу  виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження  Плану  економічного і соціального розвитку Білокоровицької сільської об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік.

Про затвердження штатного розпису  Новобілокоровицького багатогалузевого  комунального підприємства Білокоровицької сільської ради на 2019 рік.

Про сільський бюджет на 2019 рік.

Додаток № 2 до рішення сесії Білокоровицької с/ради від 21.12.18р. № "Про затвердження сільського бюджету на 2019 рік"

Про затвердження проекту  землеустрою, щодо  відведення  земельних ділянок, в оренду  АТ «Житомиробленерго», під існуючими енергетичними об̓єктами, укладання договору оренди земельних ділянок в межах населених пунктів  Білокоровицької сільської ради Олевського району Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Любиченко Катерині Миколаївні  на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Степова, 4, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Наконечному Віктору Борисовичу на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Бучмани, вул. Садова, 42 а , Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою, щодо  встановлення(відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об̓єктами АТ «Житомиробленерго», укладання договору оренди та внесення змін до договору оренди земельних ділянок в межах села Білокоровичі,  Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Стужуку Миколі Івановичу  на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Степова, 3, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою, щодо  встановлення(відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об̓єктами АТ «Житомиробленерго», укладання договору оренди та внесення змін до договору оренди земельних ділянок в межах селища Бучмани,  Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою, щодо  встановлення(відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об̓єктами АТ «Житомиробленерго», укладання договору оренди та внесення змін до договору оренди земельних ділянок в межах селища Нові Білокоровичі,  Білокоровицької сільської ради.

Про розгляд заявигр. Янковець Лариси Валентинівни

Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянкиу власність для  ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд.