від 19.10.2018 року ХVIІІ сесія - VIІ скликання

Про внесення змін до рішення  І сесії VІІ скликання від 19.01.2017 року № 14

Про затвердження структури та чисельності апарату  виконавчого органу Білокоровицької сільської ради”

Про затвердження Положення про порядок видалення зелених насаджень

у населених пунктах Білокоровицької сільської ради.

Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсуна зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства “Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини”Білокоровицької сільської ради, затвердження її персонального складу та Порядку.

Про Програму фінансування матеріально–технічного забезпечення на утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення по Білокоровицькій сільській раді на 2018-2020 роки.

Про  проведення конкурсу на заміщеннявакантної
посади головного лікаря комунального некомерційного

підприємства Білокоровицька амбулаторія загальної практики

сімейної медицини” Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження переліку  земельних ділянок призначених для продажу у власність  на земельних аукціонах.

Про розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  комунальної власності з метою продажу  у власність на земельному аукціоні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості.

Про розгляд заяви директора ТОВ «Успіх-Ол» Карпова О.О.

Про затвердження проекту із землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки загальною площею  0,1451 га  для ведення особистого селянського господарства  гр. Білюк Зої Олександрівні на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Космонавтів, 21, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Боклач Тетяні Вікторівні   на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Бучмани, вул. Нова, 12 , Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,0823 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Оникійчук Галині Романівні   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Першотравнева, 68, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1366 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Оникійчуку Анатолію Антоновичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Першотравнева, 68 а Олевського району Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Оникійчуку Валентину Анатолійовичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Першотравнева, 31 Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження проекту із землеустрою,  щодо  відведення земельної ділянки загальною площею  0,2400 га  для ведення особистого селянського господарства  гр. Яковенку Костянтину Івановичу на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Котовського, 13, Олевського району, Житомирської області.

Про розгляд заяви Яковенко Надії Федорівні

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд.

Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянкиу власність для  ведення особистого селянського господарства.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

"Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік" Додаток

Про внесення змін до рішення

ХІV сесії VІІ скликання від 05.06.2018 року № 410