від 14.09.2018 року ХVIІ сесія - VIІ скликання

Про затвердження екологічної Програми населених пунктів Білокоровицької сільської ради на 2018 – 2020 роки

Про  переобранняголовипостійної комісіїсільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку Білокоровицької сільської ради

Про внесення змін до рішення  IІ сесії VІІ скликання від 12.05.2017 року № 64

Про встановлення ставок податку  на території Білокоровицької сільської ради на 2018 рік”

Про  вирішення питання  подальшого використання вивільнених  нежитлових приміщень, які перебувають на  балансі Новобілокоровицької ЗОШ№2 Білокоровицької сільської ради.

Про прийняття на баланс  сільської ради нежитлових приміщень,

які перебувають на балансі Новобілокоровицької ЗОШ№2 Білокоровицької сільської ради.

Про преміювання  сільського голови .

Про  розгляд звернення.

Про  розгляд звернення

Про створення Комунальногозакладу «Білокоровицька бібліотекаБілокоровицької сільської ради»

Про створення комунального закладу «Центр  культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради» та затвердження Статуту.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Борисюку Анатолію Миколайовичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Лісова, 29, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження проекту із землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки загальною площею  0,2745 га  для ведення особистого селянського господарства  гр. Борисюк Анатолію Миколайовичу на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Лісова, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)загальною площею  0,1200 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Куриленко Тамарі Василівні, Куриленко Валерію Васильовичу, Куриленко Ірині Валеріївні, Куриленко Олександру Валерійовичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, провул. Тараса Шевченка, 2, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження проекту із землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки загальною площею  0,0800 га для ведення особистого селянського господарства  гр. Куриленко Тамарі Василівні на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичіпровул. Тараса Шевченка, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Левченко Ірині Миколаївні   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Першотравнева, 59, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження проекту із землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки загальною площею  0,1370 га  для ведення особистого селянського господарства   гр. Левченко Ірині Миколаївні на території  Білокоровицької сільської ради,   с. Білокоровичі вул. Першотравнева, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,4340 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Мартинюку Павлу Степановичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, провул. Степана Тудора, 2, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Стрелюку Анатолію Володимировичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Гагаріна, 11, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження проекту із землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки загальною площею  0,1500 га  для ведення особистого селянського господарства  гр. Стрелюку Анатолію Володимировичу на території  Білокоровицької сільської ради,   с. Білокоровичі вул. Гагаріна, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Стрелюк Марії Денисівні   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Котовського, 3, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2399 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Янковець Олені Іванівні   на території  Білокоровицької сільської ради,  смт Нові Білокоровичі, вул. Поліська, 34, Олевський район, Житомирська область.