від 11.12.2018 року ХХ сесія - VIІ скликання

Про внесення змін до структури та чисельності апарату тавиконавчого органу

Білокоровицької сільської ради.

Про співфінансування проекту  Реконструкція Новобілокоровицької ЗОШ

№3 I-III ступенів за рахунок добудови корпусу початкових класів за адресою: вул. Довженка, 2

смт. Нові Білокоровичі, Олевського району,  Житомирської області, з державного фонду  регіонального розвитку протягом  2019-2020 років.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд.

Про затвердження проекту  землеустрою, щодо  відведення   земельних ділянок, в оренду  АТ «Житомиробленерго», під існуючими енергетичними об̓єктами, укладання договору оренди земельних ділянок в межах населених пунктів  Білокоровицької сільської ради Олевського району Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Вознюку Андрію Савелійовичу  на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Першотравнева, 56 , Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Данюку Василю Захаровичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Шевченка, 127 , Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2200 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кравченку Валерію Антоновичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Колгоспна, 1, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ничипоренку Віталію Олеговичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Нові Білокоровичі, вул. Довженка, 4, Олевського району, Житомирської області.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою, щодо  встановлення(відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об̓єктами АТ «Житомиробленерго», укладання договору оренди та внесення змін до договору оренди земельних ділянок в межах села Білокоровичі,  Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою, щодо  встановлення(відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об̓єктами АТ «Житомиробленерго», укладання договору оренди та внесення змін до договору оренди земельних ділянок в межах селища Бучмани,  Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою, щодо  встановлення(відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об̓єктами АТ «Житомиробленерго», укладання договору оренди та внесення змін до договору оренди земельних ділянок в межах селища Нові Білокоровичі,  Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження проекту  землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки в оренду загальною площею  0,1400 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, ФОП Козловець Олександру Вікторовичуна території   Білокоровицької сільської ради,   с. Білокоровичі, вул. Шкільна, 46 а, Олевський район, Житомирська область.