від 09.08.2018 року ХVІ сесія - VIІ скликання

Про внесення змін до рішення ХІІ сесії сільської  ради від 16.03.2018 року  № 324 «Про створення коммунального некомерційного підприємства «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини»  Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження переліку об’єктів, що будуть фінансуватися за рахунок  субвенцій

на соціально-економічний розвиток території

Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

Про затвердження технічної документації  з нормативно - грошової оцінки земель  смт. Нові Білокоровичі  Білокоровицької сільської ради Олевського району Житомирської області.

Про розгляд клопотання АТ Житомиробленерго

Про погодження щодо надання Головним управлінням Дежгеокадастру у Житомирській області дозволу на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гаріст Надії   Максотівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд гр. Білюк Зої Олександрівні на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Космонавтів, 21, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1830 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Борисюку Миколі Степановичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Першотравнева, 63, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Демчук Лілії Степанівні   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Тараса Шевченка, 52, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,3000 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства гр. Жеревчук Ганні Олександрівні   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Шкільна, 10, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лозко Валерію Яковичу на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Першотравнева, 13, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Любиченко Олександру Анатолійовичу на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Нова, 5, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Романчуку Ігорю Михайловичу на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Лісова, 57, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Яковенку Костянтину Івановичу на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Котовського, 13, Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1900 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Туз Марії Іванівні, Туз Івану Сергійовичу та Туз Андрію Сергійовичу на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Нові Білокоровичі вул. Гагаріна, 15, Олевський район, Житомирська область.

Про розгляд заяви Кравченка  Валерія Антоновича.

Про розгляд заяви  Ничипоренка Віталія Олеговича.

Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою

щодо відведення  земельної ділянкиу власність  для будівництва і  обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянкиу власність для  ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою

житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

Про затвердженняекологічної Програми Білокоровицької громади