від 08.12.2017 року VIII сесія - VIІ скликання

Про порядок організації та залучення громадян догромадських робіт на 2018рік

Про надання дозволу на діяльність громадського формування  з охорони громадського порядку Білокоровицька вартана терито-ріїБілокоровицької окремої тери-торіальної громади

Про внесення змін до  рішення IIIсесії сільської ради від 28.07.2017 року №137

Про комплексну Програму  забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій  Білокоровицької ОТГ від надзвичайних  ситуацій на 2018-2020 роки

Про прийняття у комунальну власність  Білокоровицької сільської ради

однокімнатної квартири із приватної власності Кравченко Ірини Юріївни

Про внесення змін до рішення Iсесії сільської ради VIII скликання від 03.01.2017 року №9

Про наданнязгоди на придбання  у комунальну власність Білокоровицької

сільської об’єднаної територіальної  громади нежитлового  приміщення, розташованого за адресою:  Житомирська область, Олевський район  с. Білокоровичі, вул. Т. Шевченка, 69а

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної  ділянки

Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік

Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд.

споруд, та ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу Любиченку Олександру  Анатолійовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва і   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в

с. Білокоровичі вул. Нова 5 Білокоровицької сільської ради.

споруд, та ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.5479 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спорудта  для ведення    особистого селянського господарствагр. Алексієнку Петру Миколайовичуна території  Білокоровицької сільської ради,  с.Білокоровичі, вулицяБоровського, 22,Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.4339 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спорудта  для ведення    особистого селянського господарствагр. Ковальчук Марії Петрівні на території  Білокоровицької сільської ради,  с.Білокоровичі, вулицяПершотравнева, 26,Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.8426 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спорудта  для ведення    особистого селянського господарствагр. Кравченко Катерині Андріївніна території  Білокоровицької сільської ради,  с.Білокоровичі, вулицяЖданова, 31,Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.1500 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спорудгр. Лопаті Валерію Антоновичуна території  Білокоровицької сільської ради,  с.Білокоровичі, вул. Космонавтів, 6,Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.4767 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спорудта  для ведення    особистого селянського господарствагр. Макарчук Людмилі Василівніна території  Білокоровицької сільської ради,  с.Білокоровичі, вулицяБоровського, 26,Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.4383 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спорудта  для ведення    особистого селянського господарствагр. Макарчук Людмилі Герасимівніна території  Білокоровицької сільської ради,  с.Білокоровичі, вулицяГагаріна, 16,Олевський район, Житомирська область.

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.1594 га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Поминчук Ользі Петрівні на території  Білокоровицької сільської ради,  с.Білокоровичі, вул. Лісова, 10 Олевський район, Житомирська область.

Про внесення змін до  п. 2 рішення I сесії VIIІ скликанняБілокоровицької сільської ради

№ 52 від 24.02.2017 р.у частині затвердження розміру орендної плати з ФОП Поминчуком О.В.

9% від нормативно грошової оцінки орендної земельної ділянки.

Про внесення змін до договору оренди землі №36 від 03.07.2017 року

Про укладання договору оренди землі з ФОП  Помінчук Валентиною Миколаївною та

затвердження розміру орендної плати

Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктівБілокоровицької