від 05.07.2018 року ХV сесія - VIІ скликання

Про погодження щодо надання Головним управлінням Дежгеокадастру у Житомирській області дозволу на затвердження   проекту землеустрою та надання земельної ділянки  в оренду терміном на 7 років.

Про передачу  дитячих ігрових майданчиків.

Про прийняття у комунальну власність Білокоровицької сільської ради основних засобів та матеріалів разом  з земельними ділянками по комунальному закладу “Олевський центр первинної медико-санітарної допомоги” Олевської міської ради  та передачу  на баланс  КНП “Білокоровицька АЗПСМБілокоровицької сільської ради.

Про надання дозволу на розробку Технічної документації із землеустрою Щодо встановлення (відновлення) меж Земельної ділянки в натурі на (місцевості) Під існуючими енергетичними об’єктами В межах населених пунктів Білокоровицької сільської ради.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.

Про затвердження Програми забезпечення   розробки містобудівної  документації , топографічної основи «Генерольний план  населених пунктів Білокоровицької сільської ради» та виділення коштів на проведення  інженерно-геодезичних вишукувань.

Про організацію роботи з розроблення  містобудівної документації населених пунктів Білокоровицької сільської ради.

Про затвердження переліку об’єктів, що можуть реалізуватися за рахунок субвенції

з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних

територіальних громад у 2018 році.

Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у   2018 році в Білокоровицькій об’єднаній територіальній громаді.

Про затвердження цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоздо 2019 року Білокоровицької сільської ради.