A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білокоровицька громада
Житомирська область, Олевський район

від 05.06.2018 року ХІV сесія - VIІ скликання

Про приведення у відповідність до законодавства порядку обчислення скликання органу місцевого самоврядування Білокоровицької  сільської ради.

 

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №59  “Про  затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є  власністю Білокоровицької сільської ОТГ” від 12.05.2017 року.

 

Про затвердження рішення  виконавчого комітету сільської ради №57 від 23.05.2018 року Про створення комісії з питань захисту Прав споживачів при виконкомі  Білокоровицької сільської ради, затвердження  Її персонального складу та Положення

 

Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Білокоровицькій сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.

Про встановлення меморіальної дошки.

Про придбання житла особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування.

 

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2018 року.

 

Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.

 

"Про внесення змін до сільського бюджету  на 2018 рік" додаток

 

 

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №19  “Про  затвердження  Положення про старосту”  від 19.01.2017 року.

Про затвердження розпорядження сільського голови №128 від 23.05.2018 року.

Про затвердження проектної документації.

 

Про створення комунального  некомерційного підприємства  «Білокоровицька амбулаторія  загальної практики сімейної медицини»  Білокоровицької сільської ради. додаток

 

 

Про затвердження звіту про оцінку майна та продаж комунального майна  Білокоровицької сільської об’єднаної територіальної  громади, шляхом продажу на відкритих конкурсних торгах (аукціоні) 

Про затвердження висновку про оцінку майна.

Про затвердження звіту про оцінку майна та продаж комунального майна  Білокоровицької сільської об’єднаної територіальної  громади, шляхом продажу на відкритих конкурсних торгах (аукціоні) 

 

Про звільнення від сплати земельного податку усіх бюджетних установ, що утримуються за кошти сільського бюджету та органів державної влади, та інших бюджетних установ, що фінансуються за кошти державного та інших місцевих бюджетів.

 

Про встановлення ставок податку  та пільг зі сплати податків на території Білокоровицької

сільської ради на 2019 рік.

 

Про розгляд заяви ФОП Омельченко Івана Мирославовича

 

Про затвердження проекту із землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки загальною площею  0,1500 га  для ведення особистого селянського господарства  гр. Любиченку Олександру Анатолійовичу на території  Білокоровицької сільської ради,   с. Білокоровичі вул. Нова, 5, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Білюку Василю Петровичу на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Ювілейна, 5, Олевський район, Житомирська область

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,5637 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Білюку Івану Федоровичуна території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі провулок Ювілейний, 3, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2900 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Горщику Юрію Степановичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Колгоспна, 28, Олевський район, Житомирська область

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1000 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гречко-Ващиньскій Тетяні Григорівніна території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Нові Білокоровичі провул. Заводський, 8 , Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.2500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гридько Ганні Андріївні території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Котовського, 26, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2130 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Ілюченку Олександру Миколайовичу на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Нові Білокоровичі вул. Гагаріна, 3, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,4500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Каменчуку Олегу Олександровичу та Каменчук Тетяні Олегівні на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Нові Білокоровичі провулок Гагаріна, 3/2, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2894 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Кравченко Миколі Степановичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Нові Білокоровичі провулок Переїздний, 15, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1835 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Кравченку Василю Степановичу на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Нові Білокоровичі провулок Переїздний, 17, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2300га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Любиченко Федору Іллічу на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Шкільна. 20, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,5500га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Макарчук Ользі Степанівні на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Партизанська. 19, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1700 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Макарчуку Анатолію Олександровичуна території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Жданова, 19, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,5500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Мельниченко Аллі Олександрівні території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Жданова, 8, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2337га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Мосейчуку Сергію Степановичуна території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Бучмани вул. Нова, 10 а, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2300 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Мостович Ользі Йосипівні на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Бучмани вул. Садова. 19, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.5650 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Омельченко Світлані Миколаївні  на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі, вул. Боровського, 10, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,2700 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Панченку Володимиру Васильовичу   на території  Білокоровицької сільської ради,  с. Білокоровичі вул. Т. Шевченка, 144, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0.1320 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Савенко Ніні Павлівні  на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Бучмани, вул. Садова, 24 а, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,1800 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Симончук Надії Миколаївні, Симончуку Григорію Васильовичу, Левченко Марині Григорівні та Дейнеко Інні Григорівні   на території  Білокоровицької сільської ради,  смт. Нові Білокоровичі провулок Гагаріна, 15 а, Олевський район, Житомирська область.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою,  щодо  встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) загальною площею  0,4000 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення    особистого селянського господарства гр. Федоренку Івану Івановичу   на території  Білокоровицької сільської ради,   с. Білокоровичі вул. Степова, 28, Олевський район, Житомирська область.

 

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд.

 

 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки для передачі

у власність для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і

споруд

 

 

Про розгляд заяви Зінькевич  Любов Миколаївни

 

Про розгляд заяви Іваненко  Наталі Йосипівни

 

Про розгляд заяви Клюковської Зої  Олександрівни

 

Про розгляд заяви Мосейчук Валерії Олександрівни

 

Про розгляд заяви Ніколайчука  Володимира Петровича

 

Про розгляд заяви Остапчук Дарії   Михайлівни

 

Про розгляд заяви Остапчук  Любов Миколаївни

 

Про розгляд заяви Остапчука Валентина Івановича

 

Про надання дозволу  на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства.

 

Про надання дозволу  на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства.

 

Про надання дозволу  на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства.

 

Про надання дозволу  на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства.

 

Про надання дозволу  на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства.

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь