Олевський район, Житомирська область

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти культури, молоді та спорту Білокоровицької сільської ради запрошує взяти участь у співбесіді на заміщення вакантної посади:

1.           директора Будинку культури села Білокоровичі;

кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки;  2. художнього керівника Будинку культури села Білокоровичі;

кваліфікаційні вимоги: громадянство України, профільна освіта, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

За додатковою інформацією звертатись увідділ освіти культури, молоді та спортуБілокоровицької сільської ради.